پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایرانمنچستر یونایتد آماده است قرارداد بال خود آنتونیو والنسیا را به مدت طولانی تمدید کند این در حالی است که قرارداد این بازیکن اکوادوری 18 ماه دیگر به پایان می رسد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

قرارداد ای ستاره اکوادوری سال آینده به پایان می رسد و تیم های دیگر می توانند از این فرصت استفاده  کنند و او را بعد از پایان قرارداد او به قیمت ارزان به خدمت بگیرند اما سران یونایتد می خواهند تا قبل از پابان قرارداد او به مدت طولانی این بازیکن را در اولدترافورد نگه دارند.

به گزارش دیلی میرور اد وودوارد مدیر اجرایی یونایتد می خواهد در اسرع وقت مذاکره خود درباره تمدید قرارداد این ستاره سابق ویگان را شروع کند.

سرمربی یونایتد دیوید مویس از این ستاره اکوادوری در بازی یکشنبه تمجید کرده است پس از عملکردی خوبی که والنسیا در بازی 3-0 یونایتد از خود به نمایش گذاشت.

این ستاره 28 ساله در تابستان با چند تیم مرتبط بود اما سران یونایتد می خواهند این ستاره را در اولدترافورد نگه دارند.

این ستاره در این مدت عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است این در حالی است که یانگ و نانی بر خلاف او عملکرد متناقضی داشته اند.

ویلفرد زاها نیز در این پست در تابستان به یونایتد پیوست اما این جوان آینده دار هنوز فرصت خوبی در ترکیب اول تیم به دست نیاورده است.

این بدان معنی است در این پست والنسیا به خوبی توجه مویس را جلب کرده است و او را راضی نگه داشته است اما او پایداترین و یکی از بهترین بازیکنان این فصل یونایتد بوده است و بنا به گزارشات سران یونایتد می خواهند دستمزد او را افزایش داده و حقوق او را شبیه نانی کنند و او را در باشگاه نگه دارند.

ستاره پرتغالی در اوایل این فصل قرارداد خود را به مدت 5 سال دیگر تمدید کرد و سران یونایتد می خواهند قرارداد والنسیا را نیز مانند نانی تمدید کنند.

Comments are closed.