پایگاه هواداران منچستر یونایتد در ایران – ساعاتی پیش تیم فوتبال منچستر یونایتد در پنجمین بازی تور پیش فصل 3013 در هنگ کنک به مصاف تیم کیتچی رفت که موفق شد حریف خود را با وجود یک زمین بسیار بی کیفیت شکست دهد. در این دیدار ابتدا شیاطین سرخ در دقیقه ی 16 با گل دنی ولبک پیش افتادند. ولبک توانست یر روی توپ برگشتی که اشلی یانگ ان را به تیرک کوبانده بود دروازه ی حریف را باز کند. 6 دقیقه ی بعد نوبت به مدافع پیشتاخته ی شیاطین سرخ ، کریس اسمالینگ ، رسید که توانست با ضربه ی سر از  روی سانتر دقیق کلورلی دروازه ی تیم کیتچی را برای بار دوم باز کند. هنوز چندی نگذشته بود که ویلفرد زاها با یک پاس استثنایی فابیو را در موقعیت گل قرار داد و این مدافع برزیلی موفق شد در دقیقه ی 26 برای سومین بار دروازه ی حریف را باز کند. با اغاز نیمه ی دوم سرمربی شیاطین سرخ تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب تیم گرفت و با اوردن عدنان یانوزی ، جس لینگارد و الکساندر بوتنر به جای اشلی یانگ ،دنی ولبک و پاتریس اورا به جوانان تیم فرصت بازی داد. هر چند با این تعویض ها عملا در ترکیب یونایتد مهاجم هدفی وجود نداشت و از قدرت تهاجمی یونایتد کاسته شد ولی تنها 4 دقیقه بعد از اغاز نیمه ی دوم عدنان یانوزی توانست روی پاس الکس بوتنر اولین گل خود برای تیم اصلی منچستر یونایتد و چهارمین گل بازی را به ثمر برساند.  در دقیقه ی 53 نوبت به تیم هنگ کنگی رسید تا با یک سوپر گل دروازه ی بن اموس را باز کنند و نتیجه را 4-1 کنند . در دقیقه ی 68 تیم هنگ کنگی موفق شد گل دوم را نیز وارد دروازه ی منچستر یونایتد کند. اخرین گل بازی در دقیقه ی 79 توسط جس لینگارد برای منچستر یونایتد به ثمر رسید. لینگارد با یک حرکت خوب توپ را تا پشت محوطه ی جریمه پیش برد و از بین 3-4 بازیکن تیم کیتچی توپ خود را وارد دروازه کرد و در نهایت نیز تیم منچستر یونایتد با نتیجه ی 5-2 موفق به کسب پیروزی شد.

هر چند در این دیدار ویلفرد زاها موفق به گلزنی نشد ولی توانست بازی خوبی از خود ارائه دهد و چندین موقعیت گلزنی را برای خود و هم تیمی های خود به وجود اورد.

.

گلهای بازی با دو کیفیت متفاوت بر روی کلیپ سنتر منچستر یونایتد قرار گرفته است و میتوانید برای دانلود انها از لینک زیر استفاده کنید.

.

کلیک کنید

Comments are closed.