سرمربی منچستریونایتد, دیوید مویز اعلام کرد که نمی تواند هیچ خبر تازه ای درباره آمادگی وین رونی در آستانه بازی برابر ساندرلند, بگوید.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – بازیکن برتر ماه سپتامبر باشگاه در تساوی 1 بر 1 شیاطین سرخ برابر شاختاردونتسک اکراین به دلیل مصدومیت در تمرینات, به میدان نرفت.

اگرچه سرمربی در اکراین گفت که مصدومیت این بازیکن جدی نیست, اما امروز مویز اذعان داشت که نمی تواند درباره آمادگی رونی در آستانه بازی برابر ساندرلند در ورزشگاه لایت خبر تازه ای بدهد.

مویز در کنفرانس خبری روز جمعه خود گفت: من وین را امروز صبح ندیدم, بنابراین من هنوز نمی توانم خبر تازه ای درباره شرایط او به شما بدهم.

“بازی مهمی است, ما می خواهیم در این بازی پیروز شویم. ما تیمی را به زمین خواهیم فرستاد که فکر می کنیم می تواند نتیجه مطلوب را کسب کند.”

“آنها واقعا بازیکنان خوبی هستند. آنها به استانداردهایی که در خود دارند و برای سال های متمادی حفظ کرده اند, آشنا هستند, ما با همدیگر, کار خواهیم کرد تا به نتیجه برسیم. من شکی در این باره ندارم.”

“هرکسی که به شغل جدیدی قدم می گذارد, در در روند حرکتش همزمان با دیگران, چیزهایی یاد می گیرد. من این کار را به خوبی انجام می دهم. من از قبل می دانستم که به جایی می آیم که بازیکنان واقعا خوبی دارد اما همچنین ما زمان های سختی نیز خواهیم داشت.”

گربه های سیاه شاید در قعر جدول لیگ برتر انگلستان قرار داشته باشد اما آنها می توانند قابلیت های خود را با مربی موقتی که دارند یعنی کوین بال به همگان اثبات کنند.

“فکر می کنم آخرین بار, من به همراه اورتون به آنجا رفته بودم, زمانی بود که دی کانیو تازه بر سر کار آمده بود و من آن بازی را باختم. احتمالا یکی از معدود باخت هایی بود که من در 11 یا 12 بازی آخری که به همرا اورتون بودم, تجربه کردم. ما زیاد نباختیم.”

“ما اکنون به آنجا می رویم در شرایطی که دوباره مربی جدیدی بر سر کار آمده است, کوین بال, اما کوین (برای مدتی) آنجا بوده است. او تجربه بسیاری دارد, او باشگاه را می شناسد و با بازیکنان آشنایی دارد. او تمام بازی ها را تماشا خواهد کرد و خواهد دانست که چه کارهایی باید در این دوره کوتاه مدت انجام دهد.”

“آیا او این شغل را خواهد گرفت یا نه, هیچ کس نمی داند. ساندرلند در چند بازی آخر خود تقریبا خوب بازی کرده است ( در برابر پترزبورو و لیورپول).”

هنگامی که از مویز سوال شد که آیا او در راه دفاع از عنوان قهرمانی یونایتد نگران شروع تیم بوده است, مربی چنین پاسخ داد: من نگران این مسئله هستم که ما نتوانستیم برابر وست بروم به پیروزی برسیم. این مسئله بزرگترین نگرانی است.

“راه طولانی در لیگ برتر در پیش است. فصل طولانی است. همزمان با ادامه فصل شما تغییرات بزرگی را مشاهده خواهید کرد. ما آنجا خواهیم بود و تا آنجا که می توانیم, هر چه زودتر خودمان را به صدر جدول نزدیک خواهیم کرد.”

44 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments