رئیس باشگاه اورتون اعلام کرد نمی تواند مانع مویز برای خرید فلینی شود .

بین کنرایت رئیس با سابقه باشگاه اورتون به طور عمومی اعلام کرد توانایی اینکه مانع انتقال فلینی به منچستریونایتد شود را ندارد .

گمانه زنی های زیادی در هفته های اخیر وجود دارد که دیوید مویز ، فلینی را که سال ۲۰۰۸ با مبلغ ۱۶ میلیون پوند ( رکورد باشگاه اورتون ) به خدمت گرفت با خود به منچستریونایتد می آورد .

کنرایت اعتراف کرد آگاهی مویز از شرایط قرارداد فلینی بدین معنیست اگر پیشنهادی برای فلینی ارسال گردد باشگاه اورتون نمی تواند آن را رد کند . کنرایت در مورد احتمال پیوست فلینی به منچستریونایتد گفت :

” من به دیوید (مویز) گفته ام . همه ما شرایط اورتون را می دانیم . ما می دانیم که تنها یک بازیکن (فلینی) بند آزاد سازی دارد و بقیه برای فروش نیستند . “

” من عاشق ترکیب فعلی اورتون هستم . آن ها جزئی از این باشگاه هستند و ما نمی خواهیم آن ها را از دست بدهیم . آن ها سخت برای این باشگاه کار کرده اند . روبرتو ( مربی جدید اورتون ) نمی خواهد آن های به جای دیگری بروند . او شماره تک تک آن ها را از من گرفته است . او پشت تلفن به همه گفت ما نمی خواهیم شما جایی بروید . به نظر می رسد همه بازیکنان به این موضوع متعهدند . “

.

.

فلینی که قراردادش تا سال ۲۰۱۶ اعتبار دارد بندی در قراردادش دارد که اگر باشگاهی مبلغ ۲۲ میلیون پوند پرداخت کند باشگاه اورتون نمی تواند مانع انتقال وی شود . فلینی در این فصل برای اورتون ۱۱ گل به ثمر رساند در حالی که پشت مهاجمین بازی می کرد ، پستی که یونایتد شینجی کاگاوا را در اختیار دارد . اما فلینی در مصاحبه چند روز پیش خود گفت دوست دارد به عنوان یک هافبک دفاعی بازی کند نه یک بازیکن تهاجمی .

علاوه بر یونایتد شایعاتی مبنی بر علاقه چلسی و اخیرآ آرسنال وجود دارد . با این حال رابطه خوب فلینی و مویز و قدرت یونایتد برای رقابت در لیگ و اروپا امتیاز بزرگی است که می تواند باعث شود مویز با یک حرکت او را به منچستریونایتد بیاورد .

.

.

Comments are closed.