جایگزین مسیر

وستهام بدنبال برگرداندن کریک و فردیناند به آپتون پارک !

by | فروردین , ۲۱ , ۱۳۹۳

تیم وستهام یونایتد در حال برنامه ریزی برای انجام یک انتقال هیجان انگیز، برای بازگرداندن بازیکنان اسبق خود، ریوفردیناند و مایکل کریک، بازیکنان حال حاضر منچستریونایتد، به آپتون پارک است.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – مدافع سابق سه شیرها، ریو فردیناند که تا به اینجا قرارداد خود را تمدید نکرده است، به نظر میرسد در تابستان الدترافورد را ترک کند. هم تیمی او، مایکل کریک هم یکی از بازیکنانی است که احتمالا در فصل آتی از طرف دیوید مویزی که قصد دارد تیم خودش را بسازد، کنار گذاشته شود.
ریو و مایکل ، هر دو فوتبال حرفه ای خود را از وستهام شروع کردند و در آکادمی معروف آن معرفی شده و پیشرفت کردند. مدافع 35 ساله یونایتد، بعد از پیشرفت در وستهام و رسیدن به تیم اصلی ، با مبلغی بالا از وستهام به لیدز رفت و بعد از آن، بعنوان گرانترین بازیکن تمام ادوار انگلیس (تا آن سال) ، به شیاطین سرخ پیوست.
مایکل کریک هم بعد از درخشش در ترکیب وستهام و گذراندن مدتی کوتاه در تیم تاتنهام ، توسط سرآلکس فرگوسن به هم تیمی سابقش فردیناند پیوست تا در کنار هم به مجموعه ای بزرگ از افتخارات دست پیدا کنند.
اما حالا ، دیوید مویز بدنبال آوردن نیروی جوانتر به تیم است و احتمال میرود این دو بازیکن در تابستان یونایتد را ترک کنند! همچنین سم آلاردایس، سرمربی وستهام امیدوار است بتواند با یک پیشنهاد خوب، این دو بازیکن باتجربه را به ترکیب خود اضافه کند.

۰ Comments