جایگزین مسیر

پاتریس اورا ، امیدوار به موفقیت در برابر بایرن !

by | فروردین , ۱۸ , ۱۳۹۳

شیاطین سرخ چهارشنبه شب دیدار حساسی برابر بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا دارند, در آستانه این دیدار حساس, به نظر می رسد, پاتریس اورا علی رغم تعویض در دیدار برابر نیوکاسل, برای این دیدار حساس کاملا آماده است.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – تیم منچستر در روز سه شنبه با تیم بایرن مونیخ که هدایت آن را پپ گواردیولا برعهده دارد به نتیجه تساوی 1-1 رسید و هم اکنون در آستانه بازی برگشت بین این دو تیم دفاع چپ یونایتد، پاتریس اورا قبول دارد که آنها شانس زیادی در بازی برگشت ندارند، اما او شباهتهایی بین منچستریونایتد این فصل و تیم چلسی ای که در فصل 2012 در انگلیس ششم شد اما در لیگ قهرمانان، با شکست بایرن در خانه شان ، به مقام قهرمانی رسید ، می بیند.
پاتریس اورا اعتقاد دارد یونایتدی ها خودشان را در اروپا اثبات کرده اند ، او به روزنامه British national گفت :

ما چون برای منچستریونایتد بازی میکنیم به این تیم باور داریم! نه به این خاطر که در بازی برابر نیوکاسل 4 بر صفر پیروز شدیم و حالا بخواهیم باور داشته باشیم که مقابل بایرن هم به پیروزی می رسیم.

قبل از بازی اول (بازی رفت در مقابل بایرن) هرکسی منتظر باخت 5-0 ما مقابل بایرن یا چیزی شبیه این بود، اما در نهایت ما مساوی کردیم. من فکر می کنم که این نتیجه خوبی (برای اونها) نیست ؛ اما نتیجه بدی هم نیست چرا که آنها یک گل در خانه حریف زده اند. من مطمئنم که ما هم میتونیم در خانه حریف گل بزنیم!

ما باید موفق شویم آنها را غافلگیر کنیم ، چون بایرنی ها برای این بازی امیدوار به برد هستند.

در حالیکه یونایتد در تاریخ لیگ برتر ، تا به حال بدترین فصل خود را پشت سرمی گذارد، در نه بازی لیگ قهرمانان زیر نظر دیوید مویز، تنها یک بار تن به شکست داده است.

اورا همچنین می افزاید:

شما باید باور کنید، و منصف باشید؛ ما در این فصل در لیگ قهرمانان زیاد بد کار نکرده ایم. ما مطمئن هستیم و به نظر میرسه همه ما برای این جام آماده تر از لیگ و جام حذفی هستیم.

میدونم که زیاد حرفه ای نیست که اینو بگم ، اما حقیقته ! وقتی در لیگ قهرمانان بازی می کنیم ، به نظر میرسه که بیشتر شبیه منچستریونایتد واقعی هستیم!

خیلی جالبه که کل فصل جاری، من رو یاد چلسی می اندازه که لیگ قهرمانان رو برد در حالیکه در لیگ برتر خوب بازی نمیکرد !

من نمیگم که ما میخواهیم دقیقا همون کارو انجام بدیم اما بعضی اوقات باید مثبت اندیش بود ؛ چرا که نه ؟! 

اورا که برای بازی اول مقابل بایرن محروم شده بود، احتمالا بعد از پیروزی روز یکشنبه مقابل نیوکاسل، در آلیانز آرنا به میدان می رود. در فصل جاری شیاطین سرخ, در حالیکه امتیازات کمتری نسبت به هال سیتی در بازیهای خانگی کسب کرده است، اما آنها بهترین رکورد را در بازیهای خارج از خانه در لیگ برتر تا اینجای فصل دارند.

دفاع فرانسوی یونایتد در ادامه گفت:

من فکر میکنم هرکسی میدونه که ما در بازیهای خارج از خونه بهتر بازی می کنیم اما ممکنه این قضیه در الدترافورد متفاوت باشه . ما در بازی های خارج از خونه فرم بهتری داشتیم. پس بیاید در مقابل بایرن هم همین فرم رو ادامه بدیم و مطمئن باشیم که هر کاری خواهیم کرد !

۰ Comments