چالش سخت بازیکنان برای اثبات خود

پایگاه هواداران منچستریونایتد

باستین شواین اشتایگر : کار سختی برای اثبات خود پیش رو دارد .ایندپندنت مدعی است شواین اشتایگر که در تعطیلات به سر می برد با بازگشت خود متوجه خواهد شد که او انتخاب پنجم مورینیو برای خط هافبک می باشد .

مروانی فلینی ، مایکل کریک ، مورگان اشنایدرلین همگی به او ترجیح داده خواهند شد .اما داستان به اینجا ختم نمی شود ، مورینیو به دنبال پوگبا نیز هست و قصد دارد تا قبل ۳۱ آگوست وی را جذب کند و دیلی بلیند بعدعملکرد چشم نوازش در بازی با دورتموند می تواند بیش از بیش کار را برای ملی پوش آلمانی سخت کند.

شواین اشتایگر فصل قبل تنها در ۱۳ بازی به طور ثابت برای منچستریونایتد به میدان رفت

فیل جونز : مورینیو همیشه وی را ستایش کرده است اما مدافع انگلیسی باید مورینیو را متقاعد کند که برای به چالش کشیدن کریس اسمالینگ و اریک بیلی آماده است .

مارکوس روخو : مهم ترین ضعف روخو بی ثباتی وی است که فصل قبل دغدغه فن خال بود.روخو در شکست ۴-۱ برابر دورتموند به عنوان جانشین به میدان آمد و به مانند اکثر نمایش هایش، گیج و سرگردان بود .

ممفیس دپای : پس از یک نیمه بازی ضعیف مقابل دورتموند تعویض شد .ملی پوش ۲۵ میلیون پوندی هلندی به مانند عدنان یانوزای باید بیش از هر زمانی مورینیو را نسبت به استعداد های خودش متقاعد کند.

خوان ماتا : مورینیو به ماتا اطمینان داده است که در برنامه های یونایتد جا دارد .با وجود عملکرد درخشان ماتا در بازی های پیش فصل ، موقعیت وی در تیم  با جذب مخیتاریان و انتقال وین رونی به پست مورد علاقه ماتا تحت تاثیر قرار گرفته است .

ایندپندنت مدعی است تمامی بازیکنان بالا فرصت خواهند داشت تا برای جایگاه خود بجنگند.

94 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments