کلیپ سنتر : فردی به نام “منچستریونایتد”

پایگاه هواداران منچستر یونایتد – یک فرد ۴۸ ساله بلغارستانی که با مادر و گربه خود (که نام او را بکهام گذاشته است) زندگی میکند. تنها چیز در زندگی این فرد عشق او به یک باشگاه فوتبال است. اما قسمت عجیب در این باره نام این فرد است. نام او “منچستریونایتد” است.

۲

ژرکوف لویکوف کارگری که در کشور بلغارستان زندگی می کند و علاقه ی خاصی به منچستریونایتد دارد و هوادار پر و پا قرص شیاطین سرخ است. او همانند دیگر بلغاری ها طرفدار دیمیتار برباتوف است. علاقه او به منچستریونایتد آنقدر زیاد است که تصمیم می گیرد نام خود را به “منچستریونایتد” تغییر دهد و برای اینکار سختی های زیادی را متحمل می شود و حتی به فکر تغییر دین و مذهب خود می افتد. او همانند تمامی هواداران منچستریونایتد در سراسر دنیا آرزوی حضور در اولدترافورد را دارد و از آنجا که پول کافی برای انجام این کار را ندارد، برای تحقق رویای خود از طریق مدیر برنامه های برباتوف که فردی بلغاری است و هموطن اوست اقدام می کند. او به همراه یکی از دوستان خود نامه ای را آماده می کند و داستان زندگی خود را برای مدیر برنامه های برباتوف ارسال می کند. اما فکرش را نمی کرد که نامه او را جواب بدهند. پس از مدتی مدیربرنامه های برباتوف با او تماس می گیرد و به او می گوید که باشگاه منچستریونایتد او را برای تماشای بازی منچستریونایتد در مقابل بولتون در اولدترافورد دعوت کرده است و ژرکوف در حالی که اشک بر چشمانش جمع شده بود غرق در خوشحالی می شود چرا که رویای او به حقیقت بدل شده است.

۳

مستندی از این فرد ساخته شده که در چند بخش به روایت زندگی این فرد، تلاش او برای تغییر دادن نامش، نامه نگاری او با مدیربرنامه های برباتوف، تماس مدیر برنامه های برباتوف با وی و حضور او در اولدترافورد می پردازد که شما  می توانید این مستند را از کلیپ سنتر پایگاه هوادران منچستریونایتد دانلود کنید :

مشخصات ویدئو :

My Mate – Manchester United

poster_en

MUTV HD

۴۶ دقیقه

اسکرین شات

ویدئو دارای زیرنویس انگلیسی است

[divider][/divider]

۴۸۰p , 1000 Kbps , 356 MB

دانلود

۴۸۰p , 500 Kbps , 192 MB

دانلود

24 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments