فوری: گاردین: زلاتان هفته ای ۲۲۰ هزار پوند می‌خواهد تا به منچستریونایتد بپیوندد.

پایگاه هواداران منچستریونایتد

امروز اسکای اسپورتس نوشته که منچستریونایتد و زلاتان به توافقی نرسیده اند. اما اکنون گاردین ابعاد دیگری از این انتقال احتمالی را بررسی می کند.

منابع گاردین دریافته اند که زلاتان ابراهیمویچ به منچستریونایتد گفته است که مایل است به آنها بپیوندد اما حقوقی معادل ۱۵ میلیون یورو در سال(معدل ۱۱.۳ میلیون پوند) برای عقد قرار داد می خواهد.  ژوزه مورینیو نیز در فکر ارائه ی یک پیشنهاد برای به خدمت گرفتن این مهاجم ۳۴ ساله است اما هنوز به تصمیم نهایی نرسیده است.

گاردین نیز تایید می کند که اخباری که منچستریونایتد و زلاتان به توافق نهایی رسیده اند درست نیست و هم مربی و هم خود بازیکن به زمان بیشتری نیاز دارند تا گزینه های دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهند.

مورینیو هنوز قرارداد خود را با منچستریونایتد نهایی نکرده است و در عین حال زلاتان پیشنهادهای سنگینی از LA گلکسی و باشگاه هایی در خاورمیانه پیش روی خود می بیند.

ترجیح ابراهیمویچ این است که به یونایتد بپیوندد. تماس هایی هم بین دو طرف صورت گرفته است اما اکنون هیچ کدام در عجله برای عقد قرارداد نیستند. ایجنت زلاتان، مینو رایولا، به یونایتد گفته است که زلاتان هفته ای ۲۲۰ هزار پوند می‌خواهد تا به منچستریونایتد بپیوندد.

اکنون رونی با دستمزدی معادل ۳۰۰ هزار پوند در هفته، بالاترین دریافتی را در یونایتد دارد و با توجه به این که انتقال احتمالی زلاتان به یونایتد، انتقالی آزاد و بدون هزینه خواهد بود، مساله دستمزد درخواستی او مشکلی در راه این انتقال نخواهد بود.

مورینیو و زلاتان پیشتر در اینتر با یکدیگر در فصل ۲۰۰۸-۲۰۰۹ کار کرده اند و مورینیو در خصوص او بعدها گفته است:

او بازیکنی است که احساسی به من داد که باعث شد ایبرا تا ابد در قلب من بماند. او کارهای زیادی برای اینتر انجام داد و اینتر هم کارهای زیادی برای او انجام داد. من دوست دارم ایبرا را ببینم.  هر وقت فرصت کنم با او سلام و احوال پرسی می کنم. او خیلی خاص است و یکی از بهترین مهاجم های دنیاست.

Comments are closed.