پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران

سال ۲۰۱۴ یکی از پر ماجرا ترین سال های فوتبالی برای منچستریونایتد بود.حال ما می خواهیم اتفاقات مهم ۱۲ ماه گذشته باشگاه را با هم مرور کنیم.

۱- روز به یادماندنی خوان

یونایتد با هزینه ۳۷.۱ میلیون پوند در ژانویه خوان ماتا هافبک سابق چلسی را به اولدترافورد آورد و رکورد بالایی در زمینه جذب بازیکن در آن زمان به وجود آورد.

۲- وداع با ویدا

کاپیتان نمانیا ویدیچ اعلام کرد پس از هشت سال در پایان فصل باشگاه را ترک می کند.بعدها هم بازی های او در خط دفاعی ریو فردیناند و پاتریس اورا به او پیوستند.

۳- دخیا باعث افتخار شد

داوید دخیا پس از ارائه عملکرد درخشان به عنوان بازیکن برتر هواداران و بهترین بازیکن باشگاه در ماه مه انتخاب شد.این  اتفاق از بلوغ این دروازه بان خبر می دهد.

۴- افسانه بازنشسته شد

رایان گیگز پس از اینکه ۲۳ سال زندگی حرفه ای درخشان در منچستریونایتد سپری کرد , در اواخر دنیای حرفه ای خود فصل گذشته پس از اخراج دیوید مویس به طور موقت سرمربی تیم شده بود.

۵- مسئولیت مرد جدید

در ۱۹ ماه مه , یک ماه قبل از اینکه او هلند را در جام جهانی هدایت کند , لوئیس ون خال به عنوان سرمربی جدید یونایتد و رایان گیگز به عنوان دستیار او انتخاب شد.

۶- ون خال خریدها را آغاز کرد

ون خال به سرعت با خرید آندر هررا , لوک شاو , مارکوس روخو و رکورد تاریخ لیگ برتر با ۵۹.۷ میلیون پوند آنخل دی ماریا به ایجاد یک تیم جدید مبادرت کرد

۷- لذت  در ورزشگاه بزرگ

رکورد تماشگران بازی فوتبال در دیدار منچستریونایتد و رئال مادرید در ورزشگاه میشیگان آمریکا با حضور ۱۰۹,۳۰۸ نفر در ماه آگوست شکسته شد , این بازی از سری رقابت های جام بین المللی تور پیش فصل بود.

۸- پیشرفت وین

پس از حدس و گمان های تابستان , ون خال سرمربی یونایتد وین رونی را به عنوان کاپیتان جدید تیم در ماه آگوست انتخاب کرد و دارن فلچر به عنوان کاپیتان دوم جانشین وین شد.

۹- داستان درام آخرین روز نقل و انتقالات

طرفداران یونایتد که در فصل نقل و انتقالات چیر خاصی ندیده بودند در آخرین روز نقل و انتقالات چشم خود را به تلویزیون دوختند تا جذب دو بازیکن یعنی دالی بلیند و رادامل فالکائو راببینند

۱۰- یک شروع تازه

دو هفته بعد , ما تیم یونایتد را با ظاهر جدید دیدیم.آنخل دی ماریا , دالی بلیند , مارکوس روخو و فالکائو کار خود را در بازی با QPR که با پیروزی ۴ – ۰ همراه بود شروع کردند.آغاز جدید؟با طلوع آفتاب سال ۲۰۱۵ واقعا به نظر می رسد آنها تحت نظر و هدایت لوئیس ون خال هستند

 

Comments are closed.