.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران – دروازه بان جوان منچستریونایتد بن آموس علاقه دارد که از دروازه بان شماره یک تیم, دیوید دخیا, چیزهایی بیاموزد. دخیا در فصل گذشته واکنش های فوق العاده ای را انجام داد. اکنون, بن بهترین این واکنش ها را می شمارد…

………

مهار ضربه کنترائو

article-0-178FDE97000005DC-185_634x317

برابر رئال مادرید, سانتیاگو برنابئو

بن آموس: در برابر تمام واکنش هایی که او انجام داده است, من فکر می کنم این واکنش در صدر آنها قرار دارد. شرایط, بزرگترین چیز در آنجا بود. بازی بزرگی بود, خارج از خانه با رئال مادرید در لیگ قهرمانان. اگر توپ وارد دروازه می شد, ما کمی با مشکل روبرو می شدیم. واکنش مهمی در زمان مهمی بود. توپ از کنار دفاع رد شد, که شرایط سختی بود, اگرچه بازیکن رئال احتمالا نمی توانست در آن موقعیت, زاویه دیگری را هدف قرار داد.

……

واکنشی به شکل ضربه قیچی

pr-mu-de-gea-getty

برابر رئال مادرید, سانتیاگو برنابئو

بن:این واکنش عجیب بود! اما, اگر با انصاف قضاوت کنیم, او از گل شدن توپ جلوگیری کرد. حتی فکر کردن به انجام چنین کاری, حرکت نابغانه ای بود. اما احتمالا غریزی بود. او نمی توانست به انجام چنین حرکتی فکر کند – آن اتفاق تنها واکنش او در کسری از ثانیه بود. مردم بسیاری نظراتی درباره اینکه چطور یک دروازه بان باید بازی کند, دانرد اما اگر شما توپ را از رفتن به دروازه دور نگه دارید, به معنای انجام تمام کارها است.

……

رام کردن شوت تورس

1

برابر چلسی, استمفورد بریج

بن: واقعا واکنش خوبی بود, به احتمال زیاد به خوبی واکنش اول او در بازی برابر رئال مادرید. در آن شرایط, تورس می توانست به هر زاویه ای ضربه بزند – می توانست توپ را به بالای سر او بندازد تا به تیر دور برود یا همانطور که انجام داد, به تیر نزدیک – بنابراین او باید به اندازه کافی منتظر بماند تا با توپ تماس داشته باشد و ببیند ضربه سرش را به کجا بفرستد. شما از او انتظار داشتید که به تیر دور ضربه را بزند اما تیر نزدیک را هدف قرار داد و دیوید با مهار دست قوی توپ را دور کرد.

……

رویز اندوهگین

تصویر متحرک است برای لود شدن کامل آن صبر کنید

iXPBWr1LXFVRD

برابر فولام, کراون کوتیج

بن: در آن موقع من فکر نمی کردم او توپ را لمس کرده باشد. من در نیمکت بودم و فکر کردم توپ به تیر خورده است. اما زمانی که شما آن صحنه را دوباره می بینید, تشخیص می دهید که چه واکنش خوبی بود.

……

پاهایی که در مسیر قرار داشتند

Untitled

برابر تاتنهام, وایت هارت لین

بن: او شروع به حرکت به یک سمت کرد و سپس او به اندازه کافی سریع بود تا عکس العمل نشان دهد و به پاها و بازو های خود اعتماد داشته باشد – من حقیقتا نمی دانم او با کدام بخش از بدنش توپ را گرفت – و از دروازه دور شد. دوباره, اگرچه, او دفعات بسیاری در موقعیتی مشابه در تمرین قرار گرفته بود و در بازی ها به طور غریزی این حرکت را انجام می داد. من می دانم که تاتنهام با گل تساوی بخشی که در دقایق پایانی به ثمر رساند, بازی را تمام کرد اما در آن لحظه از بازی واکنش بزرگ . مهمی بود.

……

دانلود ویدیو این 5 واکنش دخیا

دانلود

……

7E530F71D5B14EFC938DA3FF8B5FAC30

BC2G3M2CIAANfx-

Screen-Shot-2013-06-13-at-10.05.13-AM

tumblr_m4qn6rKj881rsv1nao1_500

Comments are closed.