کلوزآپ: آخرین نمایش سرالکس در تیاتر رویاها – پایگاه هواداران منچستریونایتد:

هر بازی که در لیگ برتر انجام می‌شود بنر ها و لوگوهایی در بیرون ورزشگاه به فروش می روند ولی آن روز همه چیز فرق میکرد. تیم های امنیتی مجبور شدند که صف های هواداران را راهنمایی و کنترل کنند چرا که برخلاف بازی های مهم که ۲۰ هزار تا از این بنر ها برای فروش آماده میشدند آن روز ۸۰ هزار بنر قرمز برای فروش قرارداده شد بود. روی همه ی این بنر ها یک چیز نوشته شده بود. “ممنونیم سر الکس”

این آخرین نمایش او در تیاتر رویاهاست. صدای آهنگ های سناترا از بلندگوهای الدترافورد به گوش میرسد. صدای الدترافورد شروع کرد به خواندن لیستی بی پایان از قهرمانی های او. و در پایان مسیول اعلام اطلاعیه ها یک جمله را به کار برد که شاید بهترین توصیف دوران فرگی در یونایتد باشد “ رویای غیرممکن ، ممکن شد”

وقتی فرگوسن هدایت یونایتد را در سال ۱۹۸۶ برعهده گرفت الدترافورد شکل دیگری داشت. اولین عکس او در الدترافورد در وسط زمین نه چندان با کیفیت بود و در پشت سر او بالکن بتنی و دروازه های ورود و خروج هواداران نه چندان زیبا به چشم میخوردند اما حالا همه چیز فرق کرده. الدترافورد در حال درخشش است. البته کمی هم مضطرب از اینکه بدون فرگی چه اتفاقی رخ خواهد داد. بنرهای هواداران همچون موزاییک های قرمز، سیاه و سفید در سرتاسر جایگاه هواداران دیده میشد. روی این موزاییک ها نوشته شده بود “قهرمان”

پشت یکی از دروازه ها هواداران با بنر های خودشان عدد ۲۰ را با رنگ طلایی به رخ همگان میکشند. این تعداد قهرمانی های شیاطین سرخ در انگلستان بود. و در کنار این عدد ۲۰ ، شماره ی ۱۳ به چشم میخورد. این ۱۳ امین قهرمانی لیگ برتر پیرمرد دوست داشتنی الدترافورد با شیاطین سرخ بود. این دو در کنار هم تبدیل شده بودند به عدد ۲۰۱۳ که نشان از سال میلادی هم بود. انگار حتی سرنوشت هم میدانست چطور خداحافظی فرگوسن را میتواند از این بیشتر دراماتیک تر کند.

هیچکس باور نمیکرد که چنین روزی به این زودی برسد. فرگوسن خودش را به خوبی کنترل کرد و احساستش را سعی میکرد تا میتواند نشان ندهد. و بار دیگر هم موفق شد. انگار پیروز شدن در او ذاتی شده بود. او از همه تشکر کرد و پیام های مختلفی را برای بازیکنان و مربیان و هواداران فرستاد.

شما میدانید که چقدر خوب هستید.  میدانید که این پیراهنی که میپوشید چقدر خوب است. خودتان را دست کم نگیرید.

و در آخر او از یکی از با استعدادترین بازیکنان خودش پل اسکولز قدردانی کرد چرا که اسکولز برای بار دوم همراه با فرگوسن بازنشسته میشد. برخی معتقدند اسکولز آنقدر خوب بود که یک بار بازنشستگی برای او کافی نبود.

جشن و سرور یونایتدی از قهرمانی همچنان ادامه داشت .حال وقت آن رسیده بود که آخرین بازی فرگوسن در الدترافورد به نمایش گذاشته شود. منچستر بعد از آن بازی یک بازی خارج از خانه با وست بروم ویچ داشت ولی این آخرین اجرای تیم با رهبری سرالکس بود. حتی پس از قطعی شدن قهرمانی هم فرگوسن دست از کارهای خودش برنداشت.بازی ۱-۱ مساوی بود و به دقایق پایانی بازی نزدیک میشدیم. دقایق پایانی بازی ها که به فرگی تایم یا همان “ وقت فرگی “ شهرت پیدا کرده بودند. هیچ تیمی نمیتوانست از نتیجه ی خودش در برابر یونایتد مطمین شود تا زمانی که سوت پایان بازی به صدا در نیامده بود. و این بار هم باز این اتفاق افتاد. ۳ دقیقه به پایان بازی ریو فردیناند با ضربه ی سر خودش دروازه ی سوانزی را در هم فرو ریخت تا یونایتد آخرین نمایش خانگی فرگوسن را نیز با برد به پایان برساند.

در ادامه و با توجه به شروع کار مجدد کلیپ سنتر میتوانید ویدیو مربوط به آخرین حضور فرگوسن در الدترافورد را دانلود کنید. ویدیوهای قدیمی کلیپ سنتر به صورت دست چین از طریق آدرس در دسترس شما عزیزان هستند و از این به بعد سعی میشود ویدیوهای جدید ضمن اضافه شدن در کلیپ سنتر بر روی سایت نیز قرارگیرند.

Comments are closed.