جایگزین مسیر

زلاتان: باید گل‌های بیشتری به ثمر برسانم، ما تنها نیاز داریم که هماهنگ شویم

by | آبان , ۱۸ , ۱۳۹۵

زلاتان: باید گل‌های بیشتری به ثمر برسانم،

پایگاه هواداران منچستریونایتد –

 مهاجم سویدی شیاطین سرخ که در ۱۷ بازی خودش برای این تیم تنها ۸ بار موفق به گلزنی شده است توانست ۴۰۰امین گل دوران باشگاهی خودش را در بازی قبل منچستریونایتد به ثمر برساند. وی در اینباره گفت که باید خیلی زودتر از این ها به این موفقیت دست پیدا میکرد و باید میتوانست در یونایتد بیشتر از اینها گلزنی کند

زلاتان در این باره گفت:

من فکر میکنم که باید گلهای بیشتری میزدم. من موقعیت های خوبی را از دست داده ام که بعید میدانستم آنها را خراب کنم. اینجا ( انگلستان) بازی ها متفاوت است و با همه جا فرق دارد. در اینجا کنترل کردن تیم معنی ندارد و بازی دایما در حال چرخش بین دفاع و حمله تیم هاست. بازی ها در اینجا به این گونه هستند و من باید به این عادت کنم. تا به اینجا از عملکرد خودم خوشحال هستم ولی باید خیلی بیشتر از اینها کار کنم. من میدانم که منچستریونایتد بهتر از این ها میتواند عمل کند و من هم باید همین کار را بکنم.

منچستریونایتد در حال حاضر با ۸ امتیاز اختلاف نسبت به صدرنشین لیگ برتر در رده ۶ام جدول قرارگرفته است.

ما در دوران عجیبی در منچستریونایتد هستیم. بازیکنان باتجربه در کنار بازیکنان جوان قرارگرفته اند. کیفیت کافی در اینجا وجود دارد ما فقط باید هماهنگ شویم و به چیزهای بزرگ دست پیدا خواهیم کرد.  من این را قبل از بازی لیورپول هم گفتم که باید با یکدیگر هماهنگ شویم ما هر روز که میگذرد بیشتر به هم عادت میکنیم و در حال تبدیل شدن به یک خانواده هستیم. ما میدانیم به چه چیزی نیاز داریم. من میدانم که باید بیشترین کار را از هم تیمی هایم طلب بکنم و آنها هم باید بهترین ها را از من درخواست بکنند. تکه های پازل یونایتد همه وجود دارند و باید فقط در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

زلاتان همچنین گفت که از سبک زندگی در منچستر خوشش می آید و آن را به تمامی شهر هایی که در آنها زندگی کرده ترجیح میدهد.

من چیزهای زیادی درباره ی منچستر شنیده بودم. ولی از وقتی اینجا آمده ام همه چیز خوب بوده است. اینجا بهترین شهریست که من در آن بودم. من از سوید می آیم و انتظارات زیادی از شهر زندگی خودم ندارم. خارج از دنیای فوتبال من  آدم ساده زیستی هستم و به خانواده ام اهمیت میدهم.

من ۴ سال در پاریس بودم ولی حتی یک بار هم از ایفل دیدن نکردم. من میخواستم که برج ایفل را با مجسمه ای از من عوض کنند ولی آنها این کار را نکردند. شاید اگر الان این کار را بکنند به آنجا سری بزنم.

۰ Comments