جایگزین مسیر

پادکست ردیو – (7-3) از منچستریونایتد چه خبر؟

by | شهریور , ۲۲ , ۱۴۰۲

فصل سوم قسمت هفتم از ردیو پادکست اختصاصی کانون هواداران منچستریونایتد

از منچستریونایتد چه خبر؟ منچستریونایتد این روزها با حواشی عجیب و غریبی دست و پنجه نرم می‌کند. در این اپیزود از ردیو در گام اول به دیدار برابرناتینگهام فارست رفتیم. دیداری که با نتیجه 3-2 به سود منچستریونایتد به اتمام رسید. اما دو گل دریافتی در کمتر از 4 دقیقه ابتدایی، شوکی را به تیم وارد کرد. مسئله نگران‌کننده نحوه به ثمر رسیدن گل‌های حریف بود. در هنگام به ثمر رسیدن گل اول ناتینگهام فارست، حضور مارکوس رشفورد در میانه زمین به هنگام زدن کرنر توسط منچستریونایتد علامت سوالی را مطرح می‌کند. گل دوم آن‌ها توسط ویلی بولی به ثمر رسید و ارسال مورگان گیبس وایت از 4 بازیکن منچستریونایتد عبور کرد و به بولی رسید و توپ پس از برخورد به صورت این بازیکن وارد دروازه آندره اونانا شد.

شکست برابر آرسنال در امارات، کام هواداران را پیش از اولین فیفادی فصل تلخ کرد. تعویض‌های دیرهنگام اریک تن‌هاخ، عدم خلق موقعیتی که از بازی با ولورهمپتون در هفته اول آغاز شد و کماکان ادامه داشت، نکاتی بود که حتی در صورت مورد قبول واقع شدن گل آلخاندرو گارناچو، منچستریونایتد را نگران می‌کرد.

از نقل و انتقالات منچستریونایتد چه خبر؟

در نقل و انتقالات نیز منچستریونایتد در روز پایانی پنجره تابستانی بسیار موثر ظاهر شد و سرخیو رگیلون، فولبک اسپانیایی تاتنهام را با قراردادی قرضی به خدمت گرفت تا بتواند کمی از ضعف‌های تیم در نبود تایرل مالاسیا و لوک شاو را بکاهد. همچنین آلتای باییندیر، سنگربان ترک‌تبار نیز به منچستریونایتد آمد تا شماره 1 داوید دخیا را بر تن کند. لازم به ذکر است که سوفیان آمرابط، هافبک مراکشی فیورنتینا نیز بعد از کش و قوس‌های فراوان با قراردادی قرضی که توانایی تبدیل به حالت دائمی را دارد، به اولدترافورد آمد.

هافبکی همچون او که به عنوان یک هافبک Deep Plying Playmaker یا به صورت اختصاری، DLP خوانده می‌شود، می‌تواند تا حدی عبور از Mid-Block (خط هافبکی که به هنگام مالکیت حریف، به خط دفاع نزدیک شده و با پوشش خطوط اجازه عبور را به حریف نمی‌دهد) را برای شاگردان تن‌هاخ ممکن کند.

حذف توافقی آنتونی از لیست

در انتهای اخبار منچستریونایتد نیز این تیم در باتلاق حاشیه در حال غرق شدن است. جیدون سانچو و آنتونی، دو وینگری که هواداران منچستریونایتد امید ویژه‌ای برای درخشش آن‌ها در فصل گذشته داشتند، در حال محو شدن هستند. آنتونی که پس از بالا گرفتن شایعات درگیری او با نامزد پیشین خود یعنی گابریلا کاوالین به صورت موقت و توافقی از تیم کنار گذاشته شده است، دست اریک تن‌هاخ را در پست وینگر راست محدود کرده است.

از طرفی وقتی به توییت جیدون سانچو پس از مصاحبه اریک تن‌هاخ که با شکست 3-1 برابر آرسنال همراه بود نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که این مسئله‌ای نیست که سرمربی هلندی به راحتی از آن عبور کند. در نهایت نیز مصدومیت آماد دیالو باعث شده است تا تنها فاکوندو پلیستری را در پست وینگر راست داشته باشیم و همچنین نیم نگاهی به بازیکنانی همچون برونو فرناندز، آنتونی مارسیال، میسون مونت، مارکوس رشفورد و آلخاندرو گارناچو در این پست داشته باشیم.

در نهایت باید ببینیم که این حواشی چه تاثیری بر آینده تیم و اریک تن‌هاخ خواهد داشت…


۰ Comments