جایگزین مسیر

پادکست ردیو – (9-3) رستگاری در فرگی تایم

by | فروردین , ۵ , ۱۴۰۳

فصل سوم قسمت نهم از ردیو پادکست اختصاصی کانون هواداران منچستریونایتد

وقتی در بدترین ایام هم باشید، پیروزی برابر رقیب سنتی، دروازه‌ای از خوشحالی را به روی شما باز می‌کند. این دقیقا شرح حالی‌ست که این روز‌ها هواداران منچستریونایتد در نوروز ۱۴۰۳ و پس از پیروزی برابر لیورپول، با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

دیداری که اتفاقات درون آن بیشتر از خود نتیجه دلگرم‌کننده بود.

کوبی مینوی ۱۸ ساله با عملکردی پخته و خارق‌العاده موفق شد که در لحظات پایانی نظر گرت ساوتگیت را عوض کند و اولین بازی ملی خود را در پانزده دقیقه آخر دیدار برابر برزیل تجربه کند. این بازیکن شاید همان تکه پازل گمشده اریک تن‌هاخ باشد که بخش عمده‌ای از اولین پنجره نقل و انتقالاتی سال ۲۰۲۲ برای آن هدر رفت.

دیدار برابر لیورپول کلوپ، همچون آونگی بود که دائما حرکت از راست به چپ و بالعکس شکل می‌گرفت. هر دو مربی به روش‌های مختلف جواب یکدیگر را می‌دادند و مطمئنا از دیدارهایی بود که تساوی در شان آن نبود اما شکست هم مزد یکی از طرفین نبود.

یورگن کلوپ با تعویض‌های خود در دقایق پایانی، دست شاگردان اریک تن‌هاخ برای ضربه زدن به قرمزهای بندر مرسی‌ساید را باز کرد.

در نهایت منچستریونایتد راه خود را تا حد زیادی به فینال هموار کرده است و پیروز رقابت این تیم برابر کاونتری سیتی و منچسترسیتی مقابل چلسی، فینال قدیمی‌ترین جام تاریخ فوتبال را می‌سازد. این احتمال وجود دارد که فینالی چون پارسال رقم بخورد تا موقعیتی عالی برای انتقام اریک تن‌هاخ از پپ گواردیولا ایجاد شود.

۰ Comments