جایگزین مسیر

پادکست ردیو – (8-3) شیطان در دامِ تن هاگ

by | فروردین , ۵ , ۱۴۰۳

فصل سوم قسمت هشتم از ردیو پادکست اختصاصی کانون هواداران منچستریونایتد

در حدود شش ماه فاصله از آخرین اپیزود و این قسمت، تمام امیدواری‌ها از دست رفته است. در فیفادی اول امید زیادی به تیمی بود که در هفته چهارم با بدشانسی و البته برخی اشتباهات مقابل آرسنال مدعی شکست خورده بود اما وضعیتی که از این تیم در ۱۰ هفته پایانی دیده می‌شود، نگرانی‌ها را منطقی جلوه می‌دهند.

منچستریونایتد با حذف از جام اتحادیه و لیگ قهرمانان اروپا، نتایجی خلاف امیدواری‌های هواداران رقم زده است.

فارغ از حسرت‌ها، سوالی که پیش می‌آید این است که چه چیزی باعث شده تا چنین روند تکراری‌ای زیر نظر اریک تن‌هاخ هم رقم بخورد! سرمربی هلندی؟ بازیکنان؟ مدیریت؟

با عوض شدن کادر مدیریتی کمی ماجرا فرق می‌کند! شاید این دفعه برروی احساسات هواداران، قراردادی بسته نشود و این ذکاوت مدیران خبره‌ای چون سر دیو بریلزفورد، عمر برادا و دن‌ آشورث (احتمالی)، باشد که منچستریونایتد را به قله انگلیس برمی‌گرداند.

شکست مقابل منچسترسیتی، انتقادها به اریک تن‌هاخ را افزایش داده است. مالکیتی کمتر از خلق موقعیت سیتیزن‌ها و ارائه بازی‌ای که نه بهانه مصدومیت‌ها آن را پوشش می‌دهد و نه جایگاه باشگاه حاضر به پذیرفتن آن است.

همچنان کلمه‌ای به اسم ثبات در میان باشگاه گم است! یک بازی مدعی قهرمانی و یک بازی نقش اول سقوط! قصه‌ای که ادامه آن برای هواداران اسپویل شده است و همه می‌دانند که چه سرنوشتی در انتظار باشگاه در پایان فصل است. شاید بتوان به قهرمانی در جام حذفی و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دست پیدا کرد اما خب با فصول قبل چه فرقی داریم؟

این سوالی است که مدیران و سران باشگاه به همراه هواداران با احساسات هیجانی، باید از خود بپرسند.

۰ Comments