پاتریس اورا بعد از بازی به MUTV گفت که یونایتد در این بازی حقش باخت بود چون که فقط 45 دقیقه بازی کرد.

اورا با ناراحتی به MUTV گفت :

وقتی که شما فقط 45 دقیقه بازی میکنید ، این اتفاق می افتد،بازی 90 دقیقه است و ما لایق باخت بودیم چرا که فقط 45 دقیقه بازی کردیم.اگر شما بخواهی بازی را ببری ، نباید در الدترافورد سه گل دریافت کنی . مشکل اصلی سرهای ما هست،انگار که ما در هنوز هتل مانده بودیم.بازی نیمه اول هیچ سرعتی نداشت و تمرکزی هم روی بازی وجود نداشت و ما در اکثر نبرد های فردی بازنده بودیم و دو گل مسخره خوردیم.شاید من به خودم و تیم سخت گرفتم اما ما فقط در نیمه دوم چهره یونایتد را نشان دادیم.

من یادم می آید ، سه سال پیش بود که ما داشتیم 2-0 به تاتنهام می باختیم اما بازی را 5-2 بردیم . به خاطر همین است که من امید داشتم که میتوانیم آن اتفاق را تکرار کنیم اما گل سوم آنها تا حدودی تیر خلاص را به ما زد.بعد از آن ما سریع گل زدیم و نتیجه را 3-2 کردیم اما موقعیت های بسیاری را از دست دادیم. شما ممکن است بگویید که ما لایق برد بودیم چرا که موقعیت های بسیاری خلق کردیم اما ما در نیمه اول تنبیه شدیم و این واقعا دردناک است.

اگر ما بخواهیم درباره نکات مثبت بازی فکر کنیم باید مطمئن شویم که ما همیشه مثل نیمه دوم این مسابقه بازی میکنیم ، بنابراین شکست دادن ما برای هر تیمی دشوار خواهد بود. ما در نیمه دوم با نگرش و روحیه دیگری بازی کردیم.با سرعت و با عصبانیت.ما روحیه  برد را داشتیم اما ما باید از دقیقه اول به این شکل بازی میکردیم.به همین خاطر است که من میگویم مشکل ما از داخل سر(مغز) بود. مشکل تاکتیکی یا چیز دیگری نبود چون که مردم خسته شوند.ما نتوانستیم که مثل نیمه دوم بازی کنیم و توجیهی برای خسته بودن هم نبود.مشکل فقط از سر ما بود و ما خوب شروع نکردیم و تنبیه شدیم.

اورا در مورد آینده گفت :

ما باید مثبت نگاه کنیم.شروع بدی در فصل نداشتیم.ما در آنفیلد بردیم که سال های گذشته این کار را نمیکردیم هرچند آنها از ما بهتر بازی کردند.ما هنوز خیلی کارها را باید انجام دهیم اما اول از همه باید نیمه اول بازی با تاتنهام را فراموش کنیم.

امیدوارم که این فقط یک حادثه بوده باشد و ما در بازی با کلوژ و نیوکاسل به روند پیروزی هایمان باز گردیم.

4 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments