پایگاه هواداران منچستریونایتد در ایران مفتخر است تا اعلام کند که پس از ساخت نسخه ی اولیه ی ربات سایت به عنوان اولین سایت ورزشی, خبری که ربات تلگرام راه اندازی کرد حال ربات سایت دچار تغییراتی شده است و امکانات جذاب و کارآمدی را برای شما فراهم کرده است.

تنها کاری که شما لازم است انجام دهید ارسال دستور /start به ربات سایت است. اینگونه عضویت شما در امکانات جدید ربات به ثبت میرسد و میتوانید از امکانات جدید این ربات استفاده کنید. در ادامه میتوانید لیستی از امکانات و نحوه ی کار با آنها را مشاهده کنید.

این صفحه ی اصلی ربات است, چنانچه هنوز عضو نشده اید با رفتن به این آدرس میتوانید ربات را در تلگرام خودتان اضافه کنید. پس از مشاهده ی ربات دستور /start را ارسال کنید.

IMG_2361

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید برای سهولت کار با این ربات گزینه هایی در پایین ربات برای شما اضافه شده اند. با ارسال هر کدام از این گزینه های میتوانید اطلاعاتی که به دنبال أن هستید را دریافت کنید. برای مثال شما با ارسال دستور /next میتوانید از برنامه ی بازی بعدی منچستریونایتد آگاه شوید.

IMG_2362

IMG_2363

همچنین چنانچه قصد دارید تا لیستی کامل از ویژگی ها و امکانات ربات را مشاهده کنید میتوانید از دستور /help استفاده کنید. همچنین چنانچه منوی امکانات بسته شد میتوانید با انتخاب گزینه ای که با فلش در عکس نشان داده شده این منو را بار دیگر باز کنید. همچنین به مرور قابلیت های جدیدی به این ربات اضافه خواهد شد.

IMG_2364

IMG_2365

همچنین میتوانید این ربات را در گروه های خودتان اضافه کنید و از امکانات آن در گروه نیز استفاده کنید. به زودی خبر های خوش دیگری نیز در راه است و امکانات جدیدی برای شما به ارمغان خواهیم آورد. با به اشتراک گذاری این ربات ما را در محبوب کردن آن یاری کنید

24 Comments
قدیم‌ترین
جدیدترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments